Доки не припиниться окупація: Разумков відзначився новою скандальною заявою про російську мову

Доки не припиниться окупація: Разумков відзначився новою скандальною заявою про російську мову
До припинення окупації Донбасу і анексії Криму очільник президентської партії «Слуга народ» Дмитро Разумков буде у подальшому використовувати російську мову під час публічних виступів. Як інформує replyua.net, про це політтехнолог заявив під час вчорашнього прямого ефіру ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV, зазначивши, що він робить це для того, аби ніхто не мав бажання захищати його від «утисків».

«Що стосується моєї української мови, я багато разів її оприлюднював: до тих пір, поки ми маємо окуповані території на сході держави і анексований Крим, на прямих ефірах я використовую російську мову, аби нікому не хотілося приходити та мене тут «захищати». У мене все непогано як у людини, яка спілкується російською», – підкреслив Разумков. Водночас він вважає, що не українська мова найголовніша проблема сучасного суспільства.

За словами Разумкова, державна мова повинна розвиватися та мати захист з боку держави. Проте політик не згоден з механізмами та пропозиціями, які були застосовані попередньою владою. Дмитро Разумков виступає за те, аби українізація відбувалася не шляхом батога.

Джерело статті: “https://replyua.net/news/politika/157077-doki-ne-pripinitsya-okupacya-razumkov-vdznachivsya-novoyu-skandalnoyu-zayavoyu-pro-rosysku-movu.html” Об этом сообщает info24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя